Pomysły na ślub w plenerze – tradycyjne statyczne zdjęcia ślubne są rzadkością. Niewiele par młodych decyduje się na ślub w studio. Z drugiej strony coraz większą popularnością cieszą się bardzo kreatywne i szalone, czasem romantyczne imprezy plenerowe, które nie ograniczają się tylko do fotografii czy Pary Młodej. Jeśli więc marzysz o wyjątkowej pamiątce, jaką jest zdjęcie ślubne w plenerze, mamy dla Ciebie kilka propozycji, być może któraś z nich będzie dla Ciebie inspiracją do wyjątkowej i emocjonującej sesji uwieczniającej najpiękniejsze chwile Twojego życia.

Zdjęcia ślubne z zielonym tłem

W Polsce nie brakuje miejsc na świeżym powietrzu, gdzie zieleń jest głównym tłem dla Pary Młodej. Mazury to jeden z kierunków, w które warto wybrać się podczas wesela, jeśli chcemy, aby nasze zdjęcia zdobiły zachwycające widoki. Jeśli jednak budżet nie pozwala na podróżowanie, czasem peryferie miasta lub otaczający las mogą być świetną fotograficzną inspiracją. W zależności od pory roku możesz wybrać fotografię ślubną na łące, wśród polnych kwiatów lub w polu, na tle złocistych kłosów pszenicy.

Ślub na wodzie

Pomysły na ślub w plenerze
Pomysły na ślub w plenerze

Zdjęcia nad wodą mają w sobie coś magicznego. Te ujęcia na skalistych brzegach rzek czy na mostach nad jeziorami o zachodzie słońca z pewnością wzbogaci niejeden rodzinny album fotograficzny. Plener z wodą w tle to także świetne miejsce na zdjęcia ślubne w stylu boho lub rustykalnym. Panna młoda w wianku jest jak wróżka, a pan młody w szelkach i spodniach od garnituru, a obaj boso.

Ten klimat na pewno będzie miał wielu zwolenników. Osoby, które mieszkają nad morzem lub mają możliwość podróżowania nad morze, mogą wybrać zdjęcia ślubne z falami w tle. Morze piany dopełnia idealną scenerię. Dla tych, którzy kochają żeglarstwo, świetnym pomysłem na fotografię ślubną jest sesja na różnych łodziach. Tego typu zdjęcie idzie w parze z poprzednim punktem i może uzupełnić sesję ślubną o ciekawe zdjęcia, np. pamiątkę wspólnych pasji.

Zdjęcie z koniem

Konie to wyjątkowo szlachetne zwierzęta. Jeśli jesteście młodą parą, która nie boi się tych zwierząt, a może nawet jeździ konno, warto pomyśleć o sesji z ich udziałem. Przejażdżki na świeżym powietrzu, rozwiane włosy i słońce to niezapomniane pamiątki z najważniejszego dnia.

Miasto bywa urocze

Jeśli masz ograniczony budżet i nie możesz sobie pozwolić na podróż w celu uzyskania idealnego tła, nie rozpaczaj. Miasto może być również świetną lokalizacją do zdjęć ślubnych. Dzięki temu można uwiecznić na nich wspólnych ulubieńców, być może mieć punkt widokowy w danej miejscowości z piękną panoramą. Pomysłów jest wiele, wystarczy uruchomić wyobraźnię, aby osiągnąć zadowalające efekty nie ruszając się z miejsca zamieszkania.

A może gadżet

Jak urozmaicić skądinąd zwyczajne zdjęcie ślubne i dodać mu trochę humoru, jednocześnie dobrze się bawiąc? Wystarczy skorzystać z gadżetów, które potrafią urozmaicić nawet najnudniejsze zdjęcia. Różne szyldy z napisami, kieliszki czy inne ciekawe przedmioty pozwolą stworzyć coś niepowtarzalnego. Wszystko to przy okazji niezapomnianego śmiechu. W końcu kto powiedział, że zdjęcia ślubne muszą być poważne i dostojne? Kreatywna inwencja zależy tylko od poczucia humoru i dystansu młodej pary oraz kreatywności fotografa.

Zdjęcia ślubne z pazurem

Pozostając w klimacie niezwykłej fotografii ślubnej, kolejną inspiracją fotograficzną może być szalona część wersji ekstremalnej. Zwykły skok ze spadochronem, rajd quadem po bezdrożach, jazda na skuterze wodnym czy plener na dachu najwyższego budynku w okolicy zostają uwiecznione na fotografiach, dzięki czemu stają się mniej statyczne, a bardziej dynamiczne i dzieją się w obrębie pewnych rzeczy.

Poza tym była to niezapomniana przygoda na początku naszego wspólnego życia. Jeśli któryś z nich ma takie zainteresowania, warto je rozważyć i wykorzystać. Tego typu spotkania mogą odbywać się o każdej porze roku, zwykle bez uszczerbku dla warunków atmosferycznych. Wystarczy dobra organizacja i trochę chęci.

Okres miesiąca miodowego

Jeśli planujecie podróż poślubną za granicą, warto rozważyć zorganizowanie ślubu w tym terminie i miejscu. Wspaniałe miejsca, czy to romantyczny Paryż, czy rajska plaża, z pewnością sprawią, że zdjęcie ślubne będzie się wyróżniać i wyróżniać. Prawdopodobnie jedynym problematycznym aspektem tej konferencji jest jej koszt. Narzeczeni będą musieli zapłacić za przelot, zakwaterowanie i wyżywienie fotografa. Ale jeśli koszt nie jest dla ciebie przeszkodą, może warto ponownie rozważyć ten pomysł.

Niezależnie od lokalizacji i otoczenia, zdjęcia ślubne mają przede wszystkim odzwierciedlać to, co czują do siebie. Powinny być pamiątką tego pięknego dnia i na tym należy się skupić. Miejsce i czas powinny być drugorzędne.

Explore More

Implanty cena Szczecin

Implanty cena Szczecin

Implanty cena Szczecin: Piękny i zdrowy uśmiech to marzenie wielu ludzi. Jednak czasem z różnych powodów, takich jak choroby zębów czy wypadki, tracimy część lub nawet całe zęby. Dzięki postępowi

Wybielanie zębów Szczecin

Wybielanie zębów Szczecin

Wybielanie zębów Szczecin to temat, który zyskuje na popularności wśród mieszkańców miasta. Każdy z nas marzy o śnieżnobiałym uśmiechu, który dodaje pewności siebie i poprawia nasz wygląd. Jednakże, zanim zdecydujemy

Praca za granicą dla opiekunek jakie kwalifikacje są wymagane

Praca za granicą dla opiekunek jakie kwalifikacje są wymagane

Decyzja o pracy za granicą jako opiekunka to krok wymagający rozważenia różnych aspektów, w tym kwalifikacji niezbędnych do podjęcia zatrudnienia w tym zawodzie. Ważne jest zrozumienie, jakie umiejętności i doświadczenie