Zwykłe bluzy i bluzki trudno nazwać eleganckimi ubraniami, ale takie elementy odzieży ozdobione fajnym wzorem lub zabawnym napisem stają się designerskie. Dzięki nadrukom proste ubrania stają się atrakcją całej garderoby. W katalogu producenta nadruków na odzież znajduje się wiele opcji nadruku na bluzę o różnorodnej tematyce najczęściej sportowej.

Fajnie jest wyjść na spacer lub zrobić zabawną sesję zdjęciową! Cóż, jeśli chce się czegoś wyjątkowego, warto skorzystać z usługi nadruku na bluzach i bluzkach tekstylnych. Grafika na ubraniach to dość popularna usługa, ponieważ dzięki niej można wyróżnić się ozdabiając wzorem najzwyklejsze ubrania, w tym koszulkę. Co więcej, koszt takiej usługi jest dość przystępny. Dlaczego więc nie skorzystać z takiej oferty?

Niestandardowe nadruki na bluzę

Dzięki usłudze nakładania nadruków na bluzy i bluzki według własnego projektu można pokazać się, jako kreatywnego projektanta i wymyślić autorską grafikę. Lub zamówić odbitkę z niezapomnianej chwili ze swojego życia. Taka rzecz będzie również wspaniałym prezentem dla bliskich. Dzięki rozpowszechnieniu się telefonów z aparatem, teraz każdy ma możliwość robienia zdjęć, ale z reguły są przechowywane w pamięci telefonu. W najlepszym razie są przesyłane do mediów społecznościowych. Dla klientów korporacyjnych oferowane są niestandardowe nadruki na bluzki z logo. Odzież o doskonałej jakości i atrakcyjnym wzornictwie to najlepszy sposób na zadowolenie pracowników i partnerów biznesowych.

Jaki nadruk zrobić na bluzie?

Dzięki swojej wygodzie, praktyczności i popularności, wysokiej jakości bluzy i bluzki z nadrukiem lub wykonywane na zamówienie z numerem gracza posłużą, jako narzędzie promocyjne, podkreślają przynależność do zespołu i wzmocnią jego ducha. Na bluzie można nadrukować dowolne logo, slogan lub nazwę marki, zrobić zdjęcie sobie lub bliskiej osobie, napisać dowolny tekst lub własne motto. Zamawiając nadruk na bluzę lub bluzkę można wybrać produkt, który posłuży do biegania, treningów na siłowni lub na świeżym powietrzu, treningów na macie lub w ringu.

Jaki nadruk na bluzę

Ponadto bluzy z nadrukiem są częstym wyborem podczas eventów organizowanych przez różne firmy w celu promocji produktów. Mogą być wykonane z bawełny, elanobawełny, dzianiny sportowej (poliester i elastan). Czym wyróżniają się: doskonale odprowadzają wilgoć na zewnątrz i zapewniają sto procent ruchu. Ponadto mają wytrzymałe płaskie i elastyczne szwy, nie powodują otarć skóry. Jednym z oszczędnych sposobów na urozmaicenie swojego wyglądu i nadanie mu modnego akcentu jest zamówienie koszulki z nadrukiem, która stanie się centralnym elementem stylowego zestawu.

Jaką techniką wykonać nadruk na bluzie?

  • Najpopularniejszą metodą jest sitodruk. Najbardziej rozpowszechniona metoda nakładania obrazów na bluzy i bluzki. Najpierw wykonuje się zestaw szablonów (matryc), a następnie nakłada się farbę przez szablon bezpośrednio na tkaninę bluzy, warstwa po warstwie, kolor po kolorze. Nadruki  wykonane w tej technologii są wytrzymałe nawet przez dużą liczbę prań. Technologia pozwala na stosowanie obrazów dowolnego rodzaju i złożoności.
  • Druk foliowy (flex) to nanoszenie różnego rodzaju obrazów na bluzę za pomocą specjalnych folii termicznych w określonej temperaturze i nacisku w prasie termicznej. Technologia umożliwia nakładanie obrazów z elementami pełnego wypełnienia, ogromny wybór wzorów w kolorach i fakturach. Do tego zastosowania nadają się wszystkie kolory tkanin naturalnych i syntetycznych.
  • Druk flock to przenoszenie różnego rodzaju obrazów na bluzę za pomocą specjalnych folii termicznych z delikatną powłoką i dalsze działanie w określonej temperaturze i nacisku w prasie termicznej. Folie do tego typu druku mają aksamitną strukturę z welurową powłoką, przy kontakcie dotykowym folie przypominają strukturę tkaniny.
  • Haft maszynowy to przenoszenie różnego rodzaju obrazów na bluzę za pomocą automatycznego haftu. Szeroka gama kolorów nici pozwala na nakładanie obrazów dowolnego typu i szczegółów, haft jest odporny na użytkowanie i pranie. Nadaje się do haftowania bluzek we wszystkich kolorach z tkanin naturalnych, syntetycznych i mieszanych
  • Druk sublimacyjny to nanoszenie na bluzę różnego rodzaju obrazów za pomocą materiałów sublimacyjnych tzn. papierów lub folii w określonej temperaturze i nacisku w specjalnej prasie termiczne. Stosowane są nadruki o dowolnej złożoności w wysokiej jakości fotograficznej, nadają się bluzy we wszystkich kolorach wykonane z materiałów syntetycznych.
  • Jak przenieść zdjęcie na bluzkę za pomocą folii samoprzylepnej w domu? Trzeba wyciąć kontur i owinąć go z obu stron folią spożywczą. Umieścić wzór na koszulce, położyć arkusz pergaminu na wierzchu i wyprasować go bardzo gorącym żelazkiem. Wysoka temperatura stopi folię spożywczą i przyklei papier do tkaniny.

Bez względu na to, jaki nadruk na odzież zostanie wybrany, będzie wyglądała ona ciekawie. Można za pomocą nadruku wyrazić siebie, swoje hobby, ale również doskonale zareklamować swoją firmę lub drużynę piłkarską.   

Explore More

Prawo karne

Prawo karne

Prawo karne to jedna z najważniejszych i najważniejszych dziedzin prawa, która odgrywa istotną rolę w funkcjonowaniu każdego społeczeństwa. Jest to gałąź prawa, która reguluje zachowania jednostek w społeczeństwie i nakłada

Co oznacza skrót seo

Co oznacza skrót seo

Co oznacza skrót seo – z pojęciem seo możemy się spotkać, przeglądając strony internetowe. Choć na co dzień większość z nas nie ma z nim do czynienia osobiście, to korzystamy

Kurs manager gastronomii w Krakowie

Kurs manager gastronomii w Krakowie

Kurs manager gastronomii w Krakowie to doskonalenie umiejętności w branży gastronomicznej. Branża gastronomiczna jest jedną z najbardziej dynamicznych i wymagających dziedzin w świecie biznesu. Osoby związane z tą branżą doskonale